У Бучі відкрили Центр обслуговування платників податків

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

У Бучі відкрили Центр обслуговування платників податків у Бучі. Тут зможуть отримати адміністративні послуги майже 7 тисяч фізичних та юридичних осіб-підприємців.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, поява такого центру значно спрощує отримання необхідних адміністративних послуг, зокрема, електронних. Тут підприємцям надаватимуть всю необхідну консультативну та інформаційну допомогу.

"Отримання доступних і якісних послуг – одна з умов ефективної роботи підприємців. Наразі дуже важливо відновлювати економіку, допомагати бізнесу розвиватися. Тож відкриття такого центру – це ще один важливий крок у відновленні Київщини. Ще три місяці тому місто було безлюдним. Сьогодні тут кипить робота", — зазначив Кулеба.

Що відомо

  • 550 мешканців Київщини подали заявку на отримання мікрогранту на створення бізнесу або розвитку підприємництва. За результатами конкурсу визначено 63 переможці.
  • У Київській області зареєстровано вже понад 191 тисячу суб’єктів малого та середнього бізнесу. Це на 3,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.
  • У рамках урядової програми релокації українських підприємств до Київської області перемістилися 17 компаній.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua