У будівлі Мінсоцполітики відкрили «Теплицю»

Фото: УНІАН

У Києві у будівлі Міністерства соціальної політики за адресою вул. Еспланадна, 8/10 відкрили "пункт незламності" під назвою "Теплиця". У приміщенні можна буде, зокрема, зігрітися і скористатися супутниковим інтернетом. Працюватиме "Теплиця" щодня з 10.00 до 20.00.

Як повідомляється на сайті відомства, організували пункт Мінсоцполітики спільно з Благодійним фондом "Солом'янські котики".

Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович та виконавчий директор БФ «Солом’янські котики» Андрій Єрофєєв на відкритті «пункту незламності» під назвою «Теплиця» у приміщенні Мінсоцполітики. 26 грудня 2022 р. Фото: Мінсоцполітики

Міністерство вжило заходів для забезпечення роботи установи в умовах аварійних відключень електроенергії та зв‘язку. Це дозволило відкрити автономне приміщення і для відвідувачів, поінформувала міністерка соцполітики Оксана Жолнович.

"При аварійних відключеннях вулицю огортає темрява, тому ми створили невеличкий простір світла і тепла. Сюди може зайти кожен щоб зігрітися, скористатися супутниковим інтернетом для зв‘язку з рідними та просто перепочити в затишку", — зазначила Оксана Жолнович.

За словами виконавчого директора БФ "Солом'янські котики" Андрія Єрофєєва, у "Теплиці" позмінно перебуватимуть волонтери фонду.

"І вони не тільки слідкують за порядком, вони створюють атмосферу затишку. Ми хочемо, аби теплиці ставали центрами тяжіння для активних людей. І щоб, окрім базових послуг, відвідувачі знаходили тут підтримку та відчуття безпеки", — сказав Єрофєєв.

Що відомо про пункти обігріву "Теплиця"

Благодійний фонд "Солом'янські котики" у листопаді у школі № 229 відкрив власний "пункт незламності", який назвали "Теплиця". Там облаштували локацію з генератором та Starlink, організували кавабрейк зону, місце для настільних ігор, роботи та волонтерства. Працює "Теплиця" щодня з 11 до 21. Під час повітряної тривоги пункт закривається.

Фонд також планує облаштувати "Теплиці" у десятьох школах Києва. Пожати заявку може кожен навчальний заклад столиці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua