У центрі Києва хочуть побудувати мечеть

У центрі Києва з’явиться мечеть

/ pixabay.com / Rudolf Langer

В Києві планують побудувати мечеть. Наразі триває обговорення дизайну, а питання з місцем її зведення вже майже вирішене.

Про це заявив посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере в інтерв’ю Інтерфакс-Україна. За його словами, це необхідно, адже в Україні проживає велика кількість мусульман, включаюси кримських татар.

До слова Поліція влаштувала облаву біля мечеті у Києві: українські мусульмани обурені – фото

«Особливо після 2014 року ми бачимо, що багато кримських татар повинні були переїхати, і в Києві мешкає значна спільнота. До нас звернулися з проханням про співпрацю і допомогу Україні і її мусульманському співтовариству побудувати мечеть в Києві», – сказав Гюльдере.

Довідка. Раніше глава Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім заявив, що кількість мусульманського населення в Україні ймовірно вже сягнула 2 мільйонів людей.

За його словами, після обговорення дизайну, планують вже запустити офіційні процедури затвердження. Попередньо будівництво планується в центрі столиці, а більше деталей з’явиться в найближчі місяці.

«У Києва дуже красивий пейзаж, це дуже гарне місто, і я абсолютно переконаний, що цей проєкт принесе особливу, унікальну доповнення красі Києва, його багатим контурах і вигляду», – наголосив посол.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua