
Парк «Прибережний». Фото: КО Київзеленбуд
Дерева добре пристосовані до клімату та міських умов столиці.
Сучасний, затишний і зручний — таким сприймають парк «Прибережний», розташований на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина. Сьогодні на його території висадили 15 крупномірних верб, які гармонійно доповнили існуючі зелені насадження. Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».
«Озеленення — один із ключових напрямів роботи КО „Київзеленбуд“, і ми продовжуємо робити місто зеленішим і комфортнішим для життя, формуючи екологічно стійке міське середовище», — підкреслили у Київзеленбуді
Дерева садили Заступник голови КМДА, депутат Київради (фракція УДАР) Валентин Мондриївський, директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до змін клімату Павло Іванов, представники Дарницької РДА та військовослужбовці 10-го мобільного прикордонного загону «Дозор».
Висадження дерев організувало КП УЗН Дарницького району під керівництвом директора Людмили Філінської.
Верби вирощені у міському декоративному розсаднику «Теремки». Там рослини вирощують за сучасними технологіями і, головне, акліматизовані до погодних та сучасних умов нашого міста.
Читайте також:
Кияни разом із комунальними службами впорядкували десятки локацій
Наталка МАРКІВ
