У деяких громадах Київської області заборонили продаж алкоголю: кого це торкнеться

Заборона діятиме з 21 серпня у громадах, які межують з Білоруссю.

Мешканці громад позитивно відреагували на заборону / фото ua.depositphotos.com

У деяких громадах Київської області заборонили продаж алкоголю. Це торкнеться мешканців громад, які знаходяться біля кордону з Білоруссю.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Іванківської селищної ради Олег Береговий.

Так, з 21 серпня придбати алкоголь не зможуть мешканців Іванківської та Поліської громад Вишгородського району. Заборона почала діяти з 00:00 годин 21 серпня 2022 року і вона триватиме до особливого Розпорядження.

На своїй сторінці Береговий розмістив фото наказу Вишгородськоі районноі військовоі адміністраціі «Про заборону продажу алкогольних напоів в торгівельних мережах (магазинах) та закладах громадського харчування на територіі Іванківськоі та Поліськоі територіальних громад Вишгородського району».

У коментарях мешканці громад позитивно відреагували на заборону. Проте деякі зауважили, що у Вишгородському районі усе одно є нечесні продавці, які продовжать торгівлю алкоголем, тому роботу магазинів потрібно перевіряти.

На Чернігівщині спростували фейк проі обмеження пересування на День Незалежності

В Україні створюють систему екстреної допомоги за єдиним номером 112

Вільний світ разом: українці утворять глобальний ланцюг єднання до Дня Незалежності

Раніше УНІАН вже повідомляв, що ЗМІ дізналися про важливе попередження для працівників Ради й Кабміну напередодні 24 серпня. Співробітників держустанов просять не з’являтися в центрі столиці й працювати з дому.

Джерело

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 2 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua