У Дмитрівці на Київщині відкрили модульне містечко

Фото: КОВА

У Дмитрівці на Київщині відкрили модульне містечко для переселенців та тих, хто втратив житло через вторгнення РФ. Про це повідомляє КОВА.

Модульне містечко складається із 3 секцій та розраховане на 252 людини. Кожна секція має 21 кімнату для проживання, санвузол, кухню, їдальню, дитячу кімнату та кімнату-сушарку для одягу.

Також тимчасове житло обладнане необхідною технікою, меблями, посудом, речами першої необхідності. Поруч встановлений генератор на 220 кВт для альтернативного джерела електроенергії.

Нині в двох секціях містечка проживає 41 сім’я — це 115 людей. Третя секція повністю готова до заселення нових мешканців.

Це вже 16 модульне містечко на Київщині. Вони також є в Ірпені, Бучі, Кухарях, Василькові, Іванкові, Макарові та інших населених пунктах пристоличного регіону.

Що відомо про тимчасове житло на Київщині

У червні в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Вони є також в Ірпені, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.

24 червня в Бучі відкрили модульне містечко на 352 місця. Там тимчасово проживатимуть понад 700 місцевих жителів, які через російську військову агресію втратили оселю.

З середини червня у вагони "Укрзалізниці" почали заселяти жителів Ірпеня. Там зможуть тимчасово проживати до 100 родин. На осінньо-зимовий період їх переселили до модульного містечка.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua