У додатку «Київ Цифровий» можна буде поскаржитись на відсутність нормальних умов в укриттях

КИЇВ. 5 червня. УНН. У застосунок «Київ Цифровий» додали можливість скаржитися не лише на зачинені укриття, а й на відсутність належних умов у них. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації, пише УНН.

Деталі

Щоб залишити свій відгук про реальний стан укриттів в «Київ Цифровий», потрібно зайти в застосунок, відкрити сервіс «Мапа укриттів», на мапі обрати укриття, далі натиснути в інформаційній картці «Поскаржитися на укриття».

У формі можна зазначити, якщо укриття перебуває в неналежному стані. Позначити, якщо там немає місць для сидіння, вогнегасників, або загалом брудно чи волого.

Раніше

В оновленій версії міського застосунку “Київ Цифровий” додали можливість повідомити про зачинене або недоступне укриття. Як зазначили в КМДА, якщо людині не вдалося потрапити в сховище, необхідно вибрати його на мапі й натиснути в інформаційній картці “Поскаржитися на укриття”. Після цього відповідальний департамент одразу отримає інформацію й зможе виправити ситуацію.

Нагадаємо

В Києві комісія перевірила умови 1600 укриттів в усіх районах столиці. За словами мера Віталія Кличка, станом на ранок 5 червня, 37% укриттів у столиці у незадовільному стані.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua