У ДТЕК пояснили, коли інформуватимуть про ліміти споживання електроенергії

Фото: Gettyimages

У ДТЕК запустили опитування стосовно необхідності щовечора інформувати про обмеження споживання електроенергії. Відтепер інформацію надаватимуть тричі на тиждень. Про це компанія написала у Telegram.

Зазначається, що протягом трьох тижнів в країни немає дефіциту електроенергії. Тож енергетики цікавляться у доцільності повідомляти про те, що обмежень наразі немає.

Наразі у ДТЕК повідомили, що згідно із опитуванням, не обов'язково інформувати про обмеження електроенергії щодня.

"Відтепер будемо тричі на тиждень інформувати вас про стан справ в енергетиці. В разі будь-яких змін — оперативно повідомлятимемо про них",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

21 лютого за дорученням "Укренерго" у Київській області мали проводитися заміри споживання електроенергії. У зв'язку із цим в області графіки відключень застосовувати не збиралися. Утім внаслідок погіршення погоди на Київщині почались аварійні відключення світла. Без електроенергії були понад 7 тисяч споживачів.

У ДТЕК повідомили, що через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

14 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком трьох районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua