У ДТЕК розповіли, скільки часу було світло минулого тижня

Люди йдуть темною вулицею під час блекауту. Фото: AP

Минулого тижня, з 23 по 29 січня, електроенергія у Києві була в середньому 80% часу. Стабілізаційні відключення світла у столиці тривали приблизно 4 год. 50 хв / 4 год. 51 хв / 4 год. 58 хв для кожної групи. Про це повідомили в ДТЕК.

Як зазначають у відомстві, відключення у будинках столиці відбувались рівномірно у всіх 3-х групах. Так само рівномірно, як і всередині груп.

Фото: ДТЕК

На завтра, 31 січня, для Києва "Укренерго" надало обмеження в електроенергії у 1012 МВт вдень та 709 МВт вночі, повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.

Він зазначив, що через значні руйнування енергетичної інфраструктури ситуація у Києві залишається складною, але енергетики роблять все можливе, щоб у людей якомога швидше з’являлось світло.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. З 19 по 25 січня столиця і область повернулися до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

У Києві та області у понеділок, 30 січня, світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками. Це дозволяють ліміти споживання електроенергії, надані для столиці й регіону НЕК "Укренерго".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua