У Гостомелі на Київщині встановлять генератори. Хто буде забезпечений електроенергією

Фото: ГСВА/Telegram

У селищі Гостомель Київської області було прийнято рішення закупити генератори аби забезпечити в першу чергу об‘єкти критичної інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба Гостомельської сільської військової адміністрації.

Зазначається, що було вирішено придбати дизельні генератори, щоб забезпечити електроенергією об‘єкти критичної інфраструктури, пункти обігріву та лікарні, аби жителі могли отримати усі необхідні та якісні послуги.

Фото: ГСВА/Telegram

"На жаль, ні ГСВА, ні держава неспроможна надати генератори кожній родині. Головним завданням є забезпечити електроенергією саме об‘єкти критичної інфраструктури та пунктів обігріву",— каже начальник Гостомельської сільської військової адміністрації Сергій Борисюк.

Що відомо

  • Через планові та аварійні відключення електроенергії після чергових ракетних обстрілів росіянами 31 жовтня в Київській області можуть спостерігатися перебої з водопостачанням. Жителям Київщини радять запастися як питною, так і технічною водою.
  • У Бучі завершують ремонт свердловин та монтаж ліній резервного живлення. У місті підключають потужні генератори для заживлення 7 свердловин, що даватимуть стабільний тиск в систему, і не будуть залежати від відсутності електроенергії
  • Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкодженої внаслідок російської агресії каналізаційної мережі Ірпеня та інших господарчих об'єктів Ірпіньводоканалу на Київщині.
  • Для жителів Київської області вдосконалили графіки стабілізаційних відключень електроенергії. У ДТЕК "Київські регіональні електромережі" повідомили, що для зручності клієнтів на сайті компанії додали пошук можливого відключення за назвою населеного пункту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua