У Гостомелі відновлюють амбулаторію, де був «штаб» росіян

Фото: Олексій Кулеба / Telegram

На Київщині відновлюють амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Гостомелі, де росіяни облаштували свій "штаб". Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Благодійники допомогли полагодити дах, відремонтувати фасад і встановити вікна. На черзі – оздоблювальні роботи.

Сам заклад був зруйнований під час окупації області: російські військові потрощили та розграбували обладнання.

Фото: Олексій Кулеба / Telegram

Фото: Олексій Кулеба / Telegram

"Найближчим часом роботи в амбулаторії будуть завершені. Водночас на Київщині вже відновили 78 об’єктів охорони здоров’я. Це лікарні та поліклініки, амбулаторії, фельдшерські пункти. Місця, де рятують життя українців", — зазначив голова КОВА.

Що відомо

Голова КОВА Олексій Кулеба у травні зазначив, що на Київщині російські військові пошкодили 80 медичних закладів. Два з них – зруйновані повністю. Це Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія.

На Київщині триває робота з відновлення медичних закладів, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. 18 медичних установ у чотирьох районах були відремонтовані і відновили свою роботу.

У Київській області завершено ремонт понад 250 споруд та об'єктів інфраструктури, пошкоджених внаслідок російської військової агресії. 139 із них відремонтували державним коштом, решту — коштом меценатів, повідомили у Київській ОВА.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua