У Києві адвокат допомагала ухильникам втекти за кордон за $12 тисяч

У Києві адвокат допомагала ухильникам втекти за кордон за $12 тисяч

Фото: Прокуратура Киева До схеми виявилися причетні чотири особи

Зловмисники виготовляли та продавали підроблені висновки військово-лікарської комісії територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва.

Правоохоронці повідомили про підозру групі осіб, які організували схему незаконного перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками. Про це повідомляє прокуратура Києва у п’ятницю, 21 жовтня.

Зазначається, що цю схему викрили ще у серпні. Столичний адвокат у змові з іншими особами розробила та впровадила механізм виготовлення та збуту підроблених висновків військово-лікарської комісії територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва.

З цими документами чоловіки призовного віку могли безперешкодно перетинати державний кордон в умовах воєнного стану. Вартість таких «послуг» складала 12 тисяч доларів з однієї особи.

За результатами розслідування та обшуків встановлено причетність до цієї схеми ще трьох осіб, яким також повідомили про підозру (ч.3 ст.332, ч.3 ст.358 КК України). Встановлено, що вони організували незаконне переправлення через кордон щонайменше трьох осіб.

Раніше в Україні ліквідували чотири канали виїзду ухильників за кордон. Вартість «послуг» становила від 3 до 10 тисяч доларів залежно від обставин та терміновості закордонного «рейсу».

На Закарпатті в лісі зловили сімох ухильників

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua