У Києві бювети хочуть під’єднати до генераторів

Люди стоять в черзі до бювету в одному з районів Києва, 31 жовтня 2022 року. Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

У випадку надзвичайної ситуації столичні бюветні комплекси планують під’єднати до генераторів. Про це повідомили у КМДА з посиланням на "Київводфонд".

Там зазначили, що бювети вже стали резервним джерелом води для киян 31 жовтня, коли інфраструктурні об’єкти в області зазнали пошкоджень. Тоді значна частина містян залишилась без централізованого водопостачання. Бювети підключили до генераторів і люди змогли запастись питною водою.

"Під час планових відключень електроенергії, що тривають до 4 годин, бювети до генераторів не під’єднуються. Просимо врахувати цю інформацію, коли плануєте набирати воду з бюветів", – зазначено в повідомленні.

У Києві працює понад 180 бюветів, їхні адреси можна знайти тут.

Що відомо

  • Києві 31 жовтня через удари, які завдала армія РФ по об’єктах критичної інфраструктури, в деяких районах столиці зникли вода та світло. Також було пошкоджено енергооб'єкт, який живить близько 350 тисяч квартир.
  • 31 жовтня у столиці через бажання мешканців запастися питною водою біля бюветів утворилися черги.
  • Зранку 1 листопада водо- та енергопостачання в домівки киян після атак Росії на об'єкти інфраструктури повністю відновили. Однак вимкнення енергопостачання через дефіцит в енергосистемі продовжують застосовувати.
  • До ліквідації пошкоджень внаслідок ракетних ударів, які завдала Росія 31 жовтня по Києву та області, було залучено понад 1000 працівників "Київводоканалу" та понад 100 спеціалістів ДТЕК. А також десятки одиниць спецтехніки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua