У Києві дещо поліпшилась якість повітря — КМДА

Фото: УНІАН

Станом на 15:30 2 вересня якість повітря у Києві нормалізувалася. У місті спостерігається низький рівень забрудненості. Про це повідомляє пресслужба Київської міськдержадміністрації з посиланням на Управління екології та природних ресурсів.

Зазначається, що на правому березі загальний індекс якості повітряЗагальний індекс якості повітря (CAQI, Common Air Quality Index) формується автоматично на основі показників кількох основних забруднювачів: PM2.5 і PM10 (частки пилу), SO2 (діоксид сірки), NO2 (діоксид азоту), ОЗ (приземний озон), CO (оксид вуглецю). Чим нижчий показник CAQI, тим краща якість повітря коливається від 34 до 37 (низький рівень забруднення), а на лівому березі — від 36 до 45 (низький рівень забруднення).

Зранку 2 вересня Київ накрила імла. Станом на 8.00 2 вересня рівень забрудненості атмосферного повітря у Києві на правому березі був дуже високий та середній на лівому. Це задимлення спричинено загорянням торфовищ у Київській області. Ситуація ускладнилася сезонним явищем – метеорологічною димкоюУтворення метеорологічної димки є типовим явищем для мегаполісів і пов’язане виключно з погодними умовами. Димка розвіється одразу, як тільки зміняться погодні умови, зокрема, інтенсивність руху повітря..

Що відомо

  • 2 вересня, станом на 15:00, рятувальники ліквідували два осередки торф'яних пожеж поблизу Гостомеля та Красного рогу Київської області.
  • 1 вересня у Київській області зафіксували п'ять осередків загоряння торфовищ. Горіло у Бучанському та Вишгородському районах.
  • До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендують закрити вікна вдома, не виходити зайвий раз на вулицю. Якщо є очищувач повітря, то потрібно увімкнути його на максимум.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua