У Києві до 14 років в’язниці засудили ґвалтівника малолітнього хлопчика

У Києві до 14 років в'язниці засудили ґвалтівника малолітнього хлопчика

Фото: pixabay.com Ґвалтівник шестирічного хлопчика проведе 14 років у в’язниці

Чоловіка засудили за розбещення та зґвалтування дитини, зберіганні дитячої порнографії та примушуванні до її створення.

Київський суд засудив жителя Полтавської області до 14 років позбавлення волі за сексуальне насильство над малолітнім хлопчиком у столиці. Про це 19 вересня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.   Суд визнав чоловіка винним у розбещенні та зґвалтуванні дитини, зберіганні дитячої порнографії та примушуванні до її створення. Його засуджено до 14 років тюрми. Також чоловіка на три роки позбавлено права займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з навчанням дітей, їх вихованням та проведенням дозвілля, обіймати посади пов’язані з роботою з особами віком до 18 років.
  Засуджений упродовж декількох років розбещував та ґвалтував малолітнього хлопчика. Оскільки дідусь хлопчика був одружений із матірʼю засудженого, він бував у них дома та користувався довірою дитини, часто залишався за нею доглядати.
  Зазначається, що на момент початку вчинення протиправних дій хлопчику було шість років.
  Вказані неправомірні дії зловмисник фіксував на мобільний телефон, примушуючи малолітнього до участі в створенні фото і відео порнографічного характеру, які в подальшому зберігав. 
  Під час судового розгляду чоловік заперечував свою вину. 
  Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Нагадаємо, раніше у Києві заарештували чоловіка, який розбещував малолітню дочку. А в Одеській області правоохоронці затримали за підозрою у зґвалтуванні 10-річної дівчинки 30-річного родича потерпілої. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua