У Києві допрацьовують графік відключень світла

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. У Києві допрацьовують графік віялових відключень світла. Про це у Facebook повідомив постачальник електроенергії YASNO, інформує УНН.

Цитата

«Щодо графіків наразі існує два ключові напрями доопрацювання», – повідомили в YASNO.

Деталі

Як зазначили, 26 жовтня графіки віялових відключень покриватимуть майже весь Київ.

«Наразі частина адрес відсутня в графіку, але вже завтра графіки будуть покривати практично весь Київ. По цих адресах відповідність відключень до графіків має бути близькою до 100%. Після оновлення ми окремо сповістимо вас в нашому Telegram-боті YASNO-online», – ідеться у повідомленні.

Окрім того, у Києві є приблизно 5000 будинків, які мають складну і специфічну конфігурацію підключення і в таких будинках різні квартири потрапляють у різні гілки відключень.

«Для уникнення неYASNOсті адреси таких будинків будуть тимчасово виключені з сервісу перевірки графіків відключень – це значить, що якщо вашої адреси не буде в переліку, то, на жаль, ми поки не можемо вас зорієнтувати щодо часу можливих відключень. Розв’язання цієї проблеми вже готується і ми сподіваємось, що найближчими днями отримаємо уточнену інформацію від оператора системи розподілу й за такими адресами», – додали в YASNO.

Нагадаємо

25 жовтня Укренерго обмежило електроспоживання та потужності промислових споживачів у всіх регіонах України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua