У Києві дорожники завершили поточний ремонт мосту через Десенку

Фото: КМДА

Столичні дорожники завершили поточний ремонт мосту через річку Десенка (продовження Північного мосту). Оновили покриття крайніх правих смуг. Надвечір 21 грудня дозволять рух автотранспорту. Про це повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор".

Зазначається, що дорожні роботи виконали на частинах об’єкта, що потребували першочергового ремонту. На Північний міст і міст через р. Десенку збільшилось навантаження у зв’язку з обмеженням руху на інших транспортних мережах столиці. Ремонт забезпечить належну експлуатацію споруди.

Нанесення нового гідроізоляційного покриття на мосту через р. Десенка. Фото: КМДА

Загалом дорожники замінили залізобетонне покриття і гідроізоляцію мосту, поклали 2 шари асфальту загальною протяжністю 780 м у кожному напрямку.

Укладення асфальтового покриття на мосту через Десенку. Фото: КМДА

Частину робіт виконували за низьких температур, тож використали асфальтобетон зі спеціальними адгезійними добавками, які підходять для роботи в морозну погоду. Склад полімеро-асфальтобетонної суміші розробили фахівці Національного транспортного університету. У "Київавтодорі" зауважують, що покриття відремонтованого мосту через Десенку має прослужити не менше 5 років — саме такий термін передбачено гарантією.

Що відомо про ремонт дорожньо-транспортних об'єктів у столиці

Поточний ремонт мосту через річку Десенка, що є продовженням Північного мосту, почали наприкінці жовтня і планували завершити до грудня. Зокрема, рух автотранспорту по мосту спочатку частково обмежували до 26 листопада.

Київські дорожники восени розпочали оновлення покриття на кількох вулицях міста. На ділянках, на яких проводитимуться роботи, тимчасово обмежували рух для транспорту та пішоходів.

На початку жовтня у столиці завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки. ЇЇ оновили на 250 вулицях.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua