У Києві другий день поспіль зростає рівень води у Дніпрі

Повінь у Гідропарку, Київ 17 квітня 2023 року. Фото: Владислав Мусієнко/Суспільне

У Києві 25-26 квітня фіксується зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду. Проте аварійних підтоплень у столиці немає.

Про це розповів очільник КМВА Сергій Попко у Telegram.

Зранку 26-го квітня рівень води біля моста "Метро" становить 9 300 см — це на 6 см більше вчорашнього показника. Залишається перший (жовтий) рівень небезпеки гідрологічних явищ.

За словами Попка, утримується затоплення заплави шаром близько 35 см. Залишаються підтопленими острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

"Ми продовжуємо уважно моніторити цьогорічне водопілля. Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення", — зазначив посадовець.

Що відомо про підтоплення Києва та області

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра.

Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі, а також оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Протягом кількох попередніх днів фіксували зниження рівня води в річці. Проте голова КМВА Сергій Попко попереджає, що можлива друга хвиля водопілля в регіоні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua