У Києві двірник перетворив звичайний двір на галерею (відео)

За словами чоловіка, він йшов до цієї виставки цілих 23 роки.

Чоловік полюбляє малювати, хоча він — непрофесійний художник / скріншот

Один із дворів багатоповерхівки в Києві за адресою Підвисоцького, 3, перетворився на галерею абстрактного мистецтва. А все завдяки двірнику, який працює там і малює для задоволення.

Таке диво створив художник Леонід Іванович Бурковський, йдеться в сюжеті «Сніданку з 1+1» на каналі «1+1 Україна». Він — киянин та професійний музикант. Зізнається, що бажання малювати виникло спонтанно. 

Він працює в техніці абстракції та авангардизму. Також Леонід похвалився журналістам скетчами, якими теж захоплюється. Каже, у нього їх тисячі. Крім того, художник каже, що не може виокремити якісь картини як улюблені.

Після того, як інтернет заполонили фото картин Бурковського у столичному дворі, знайшлося чимало охочих їх купити. Художник каже, що спочатку хоче організувати виставку, а потім організувати аукціон й продати деякі свої творіння.

Зустріч Залужного з юним художником

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зустрівся з юним художником Максимом Бровченком (Космо-Макс), який малює і продає картинки, передаючи кошти на потреби українського війська. 

На своїх картинках хлопець зображує, зокрема, українські реалії: розмінування території, сцени боїв та збиття ракет. Також Макс переносить на холст мрії про звільнення Бердянська і занепад країни-агресора. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua