У Києві екстрені відключення електроенергії триватимуть до весни — Пантелеєв

Відключення електроенергії у Києві Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У столиці ситуація з електроенергією залишається складною. Продовжуються екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть протягом всієї зими.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєва в ефірі телеканалу "Київ".

"Ми пам'ятаємо останні обстріли, важко було відновлювати, але цілодобові роботи енергетиків забезпечила нам ту ситуацію, в якій ми зараз знаходимося. Відповідні роботи продовжуються",— каже Пантелеєв.

Він зазнив, що необхідно мати розуміння, що вихідні — це специфічні дні. Адже тоді навантаження менше, ніж у будні.

"Ситуація не проста та ми бачимо це у будні дні, продовжуються обмеження, продовжуються відключення, вони не є плановими, а більш мірою екстреними. В таких реаліях ми будемо жити всю зиму, треба це розуміти",— зауважив заступник голови КМДА.

За його словами, енергетики максимально намагаються зробити так, щоб жителям було комфортно, але все залежить не тільки від їхніх зусиль.

Що відомо про відключення електроенергії у Києві та області

У Києві та області у вівторок, 27 грудня, відбуваються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень, складені раніше, наразі не діють

Станом на 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діють аварійні відключення електроенергії.

На Різдво українці були зі світлом, повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

Як повідомили в НЕК "Укренерго", станом на 24 грудня найскладніша ситуація зі світлом була у Києві та Київській області, через наслідки атаки дронів 19 грудня, та на сході та півдні країни, де Росія завдавала нових артилерійських ударів по прифронтовим районам.

23 грудня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що ситуація з електроенергією в країні і в Києві, зокрема, залишається складною. "У першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки та воєнні шпиталі", — сказав Кличко.

21 грудня гендиректор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що у Києві зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням в Україні, при цьому найбільшу проблему становить не генерація електроенергії, а її розподілення через пошкодження 60% трансформаторних підстанцій.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua