У Києві ліквідовано канал нелегальних перевезень до Донецька та Криму

У Києві ліквідовано канал нелегальних перевезень до Донецька та Криму

Фото: СБУ Ліквідовано канал незаконних перевезень на окуповані території

Щотижня водії перевозили десятки клієнтів, і частину отриманих доходів організатори перевезень перераховували до бюджету терористичної організації «ДНР» у вигляді «податків» за комерційну діяльність.

СБУ ліквідувала канал нелегальних перевезень із Києва у тимчасово окуповані Крим та Донецьк. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Зловмисники налагодили трафік нелегальних пасажирських перевезень з Києва до тимчасово захоплених Донецька та АР Крим. Маршрут пролягав через країни Центральної Європи, а далі в Росію. «Перевізники» заїжджали у тимчасово окуповані регіони України з території Росії. А це — незаконний перетин державного кордону нашої держави», — зазначають у СБУ.

Вартість «квитка» становила 250 євро в один бік. Щотижня водії перевозили десятки клієнтів, і частину отриманих доходів організатори перевезень перераховували до бюджету терористичної організації «ДНР» у вигляді «податків» за комерційну діяльність.

«Для безперешкодного проїзду територією країни-агресора перед кордоном із Росії водій пересаджував пасажирів в інший автобус на російських номерах. Цей транспортний засіб також належав компанії фігуранта справи… Встановлено, що до організації каналу причетний керівник столичної компанії-перевізника. До протиправної діяльності він залучив двох своїх синів, які перебувають за кордоном. Для нелегальних перевезень ділки використовували шість автобусів з автопарку підприємства», — йдеться в повідомленні.

Під час обшуків виявлено бортові журнали, маршрутні листи, мобільні телефони та чорнові записи з доказами незаконної діяльності.

Організатору рейсів та одному із його спільників повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України, автобуси, які були використані для нелегальних перевезень, заарештовані.

Раніше повідомлялося, що затримано зрадника, який зливав ворогові дані про оборону Миколаєва.

Нагадаємо, на 15 років було засуджено киянина, який коригував ракетні удари по місту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua