У Києві «любителям форсажу» вручили повістки

Вручення повісток Фото: Олексій Білошицький/Facebook

Столичні правоохоронці запросили представників військкоматів на зібрання "любителів форсажу", щоб вручити повістки. Про це повідомив у Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Києва Олексій Білошицький.

"Заганяти заряджені тачки в самісінький центр міста, ревіти там моторами, дріфтувати вулицями — то вже називається фарс під час війни. А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоровʼя могли б, наприклад, тримати автомат",— каже Білошицький.

За його словами, правопорушників неодноразово попереджали і притягували до відповідальності. Цього разу хлопці замість попередження отримали "запрошення" до військкоматів.

Що відомо про вручення повісток українцям

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Чоловіки призовного віку отримують повістки і мають прийти до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП). Військовозобов'язані, які порушують правила військового обліку притягуються до відповідальності.

Законодавством на сьогодні не визначено місця, де можна чи не можна вручати повістку. Її можуть вручити особисто в руки в будь-якому місці: на вулиці, блокпосту, робочому місці. Вручати повістку може представник органу місцевого самоврядування, керівник підприємства, установи, організації, де працює військовозобов’язаний. Також повістки можуть вручати безпосередньо посадові особи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У Мінцифри пояснили, що новий порядок узяття на військовий облік не передбачає, що повістки надходитимуть через "Дію".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua