У Києві мільйон людей без електрики

У Києві мільйон людей  без електрики

Фото: Владислав Содель / Facebook Сотні тисяч киян не можуть нормально планувати свій день

Енергетики докладають надзусилля, щоб подолати наслідки російських атак, проте поки що термінів відновлення нормального постачання немає.

 

Увечері в четвер у Києві без електрики залишилися майже 1 млн. жителів. Про це повідомив CEO компанії-постачальника електроенергії із групи ДПЕК Yasno Сергій Коваленко у Facebook 27 жовтня.

«У Києві на цей момент відключено 159 тис. жител, а за день понад 320 тис. А це десь мільйон киян, які не можуть нормально планувати свій день, нормально працювати, це тисячі бізнесів, які втрачають можливість працювати на нашу економіку». За таких екстрених аварійних відключень ніяк (навіть досконалі) графіки не працюють», – написав він.   За словами Коваленка, подекуди потрібно було знизити споживання електроенергії на 40%. Через останню атаку довелося додати нові обмеження у Києві, Київській області, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.   Він додав, що у Київській області статистика ще гірша, оскільки 258 тисяч споживачів відключено зараз, а понад 500 тисяч загалом за сьогодні. Енергетики докладають надзусилля, щоб подолати наслідки атак, проте поки що термінів відновлення нормального постачання немає.   «Якщо вночі не буде зниження споживання – відключення триватимуть», – додав Коваленко.   Раніше в четвер стало відомо, що на Київщину чекають триваліші відключення світла. Раніше запроваджені графіки відключення електрики вже не актуальні. Без світла може залишитись майже половина Києва.      

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua