У Києві минулої доби випала рекордна за майже 30 років кількість опадів

Фото: Pixabay

У Києві 3 листопада, протягом доби випала рекордна кількість опадів за останні 27 років. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

"3 листопада у столиці було зафіксовано рекордну кількість опадів – 17 мм, що на 1,3 мм більше, ніж попередній рекорд 1995 року, коли випало 15,7 мм опадів",— йдеться в повідомленні.

В обсерваторії також зазначили, що минулий місяць зайняв 13 позицію у рейтингу найтепліших з 1881 року. Середньомісячна температура повітря у Києві склала +10,6°С, що вище за кліматичну норму на 2,0°С.

Також цьогорічний жовтень порадував киян "бабиним літом", яке тривало, починаючи з 6 числа, чотири дні. Найтеплішим днем було 18 жовтня, коли максимальна температура  досягла + 22,1°С, а найхолоднішим – 21 жовтня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до 0,5°С.

Що відомо

  • У Києві 3 листопада до кінця доби дощ має досягти критерію "значний". Синоптики оголосили І рівень небезпечності, жовтий. Під час дощу у столиці на місцях можливих підтоплень чергувала спецтехніка.
  • Середня місячна температура у листопаді передбачається від 1°C до 7°C тепла.
  • Дорожники столиці почали цілодобове чергування на випадок снігопадів. У кожному районі у повній готовності до виїзду перебувають щонайменше по 5 одиниць техніки. Загалом цього зимового сезону боротимуться з ожеледицею і прибиратимуть сніг 525 одиниць основної і додаткової спецтехніки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua