У Києві на маршрути вийдуть нові сучасні автобуси

Київ отримав від благодійників три міських автобуси. Фото: Віталій Кличко/Telegram

Київ, 21 серпня, отримав від українських благодійників три міських автобуси Mercedes Citaro. Їх придбала в Німеччині компанія "Київпассервіс" і подарувала місту.

Про це повідомив столичний міський голова Віталій Кличко у Telegram.

Зазначається, що ці автобуси у гарному технічному стані й вже незабаром вийдуть на маршрути Києва.

"Також нещодавно від німецького міста-партнера Гамбург українська столиця отримала 3 карети швидкої допомоги на базі Mercedes Sprinter", — нагадав Віталій Кличко.

За його словами, ці автівки особливі тим, що мають потужні двигуни та спарені ззаду колеса. А також великий салон для транспортування хворих. Незабаром карети швидкої допомоги заступлять на чергування у столиці.

"Загалом від початку широкомасштабної війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів і благодійників: 47 сучасних карет швидкої допомоги; 41 пожежний автомобіль; 82 міських автобуси", — сповістив міський голова Києва.

Від яких ще європейських міст Київ отримав автобуси

Київ отримає 25 автобусів від Братислави. Також столиця Словаччини допоможе зі створенням реабілітаційного центру для українських військових.

Київ отримав від німецьких партнерів ще чотири міських автобуси Mercedes.

Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. В них також привезли гуманітарну допомогу, яку зібрали для киян міська влада Тампере спільно з громадянами Фінляндії.

Рига передала Києву у користування ще 10 міських автобусів.

У грудні Київ отримав чотири двоповерхові автобуси, які передала берлінська транспортна компанія. У Німеччині ці автобуси використовувалися протягом 12 років. Перед відправленням до Києва вони пройшли підготовку в ремонтних майстернях.

З 2 грудня на київських маршрутах курсують 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу.

1 жовтня 2022 року у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua