У Києві на Подолі забудовник зніс 200-річну садибу

У Києві на Подолі забудовник зніс 200-річну садибу

Фото: Ксенія Семенова / Фейсбук Знесення старовинного будинку на Подолі

Депутат Київради Ксенія Семенова повідомляє, що, за документами, замість будинку постане «клубний дім».

Сьогодні, 10 серпня, у Києві забудовник зніс 200-річну садибу на Подолі, що була зразком київської житлової деревʼяної забудови ХІХ ст. На місці стародавньої садиби хочуть звести клубний дім, повідомила депутат Київради Ксенія Семенова.

«Звичайний київський ранок. На Ярославській зносять двохсотрічний будинок. Там де дозволу ДОКС немає, а благоустрій анулював картку порушення благоустрою. Бо ти тепер можеш викликати поліцію. Але пацанам нічо не буде. Пацани роблять бізнес. Нема доміка, нема проблеми» — йдеться у повідомленні Семенової.

Депутат Київради повідомляє, що, за документами, замість будинку постане «клубний дім» за замовленням Сергія Боярчукова з юридичної компанії Алєксєєв, Боярчуков та партнери.

«Інший партнер компанії, народний депутат від Євросолідарності Сергій Алєксєєв, є президентом офіційного фан-клубу Кличків. Я, якщо чесно не розумію, як боротися із цим в правовій площині. Що б ти не робив, вранці приїде техніка і тупо знесе будинок. А ти стрибай розказуй, що йому 200 років», — додає Семенова.

Нешодавно повідомлялося,що в Києві на Подолі підпалили пам’ятку архітектури.

На реконструкції алеї на Андріївському узвозі розікрали 1,4 млн

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua