У Києві на Подолі з’явився «Привид Києва»

Мурал «Привид Києва. Фото: Ліля Гончарук / Суспільне

До Дня авіації на столичному Подолі на стіні будинку з'явився мурал "Привид Києва". На створення стінопису троє київських художників витратили шість днів, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Для своєї роботи художники обрали фотографію одного із пілотів 40-ої бригади тактичної авіації Повітряних Сил України. На зображенні пілот-"Привид" в кабіні знаменитого літака Міг-29, що стоїть на озброєнні у наших ПС ЗСУ.

"Це збірний образ. Імен та прізвищ ми не розповсюджуємо, цю фотографію зробили у 2019 році, під час презентації нових шоломів з якими зараз літають наші пілоти”, розповідає Керівник проєкту "Привид Києва" у фонді "For my Ukraine" Алекс Варивода.

Мурал «Привид Києва. Фото: Ліля Гончарук / Суспільне

"Поруч з Києвом привид виконував свої завдання і продовжує це робити. Якщо хтось питає чи живий “Привид Києва” я відповідаю: якщо ви е бачите в столиці ворожих літаків, значить привид Києва живий, він на бойовому чергуванні, чатує і готовий вступити до повітряних боїв", — розповів Суспільному начальник управління підготовки Повітряного командування "Центр", полковник Олег Захарчук.

Мурал «Привид Києва. Фото: Ліля Гончарук / Суспільне

30 квітня 2022 року Командування Повітряних Сил ЗСУ заперечило, сам факт існування легендарного пілота. Сказали, "Привид Києва" — це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил, які захищають небо столиці.

На відкритті муралу відбувся благодійний ярмарок. Вторговані кошти передадуть на реабілітацію дітей загиблих льотчиків. Побачити стінопис можна за адресою вул. Межигірська 3.

Війна. Усі останні новини

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua