У Києві обмежили рух вантажівок

Вантажівки Фото: Уніан (ілюстративне)

У Києві сьогодні, 14 серпня, ввели тепловий режим і обмежили рух для вантажівок.

Про це у Telegram повідомляє Патрульна поліція Києва.

Зазначається, що тимчасове обмеження дорожнього руху поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тони й навантаженням на вісь понад 7 тонн та стосуються як в'їзду в Київ, так і пересування містом.

"Час дії обмеження може змінюватись відповідно до температурного режиму",— йдеться у повідомленні.

У поліції зауважили, що головна мета цих заходів — збереження дорожнього покриття, яке руйнується внаслідок інтенсивного руху великовагового транспорту у спекотну погоду.

Що відомо про рух великогабаритного транспорту у Києві

Із 22 травня цього року заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги заборонений. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Національна гвардія спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечуватиме контроль за зупинкою вантажного транспорту на в'їздах у місто.

У Києві із 5 липня вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Контролюватиме дотримання цих обмежень Управління патрульної поліції Києва.

16 і 17 липня у столиці з 15-ї до 22-ї години на території столиці запроваджували тепловий режим. Обмежували рух для вантажівок і 25 липня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua