У Києві оптимізують кількість блокпостів та інших інженерних споруд

У Києві оптимізують кількість блокпостів та інших інженерних споруд

Фото: КГВА У Києві проінспектували стан інженерних загороджень

Деякі блокпости приберуть із проїжджої частини або зовсім демонтують, а протитанкові їжаки зосередять у певних місцях.

Чиновники Київської міської військової адміністрації разом із командуванням Угруповання сил та засобів оборони Києва перевірили хід робіт з удосконалення системи інженерних загороджень Києва. Йдеться про оптимізацію кількості блокпостів та інших інженерних споруд у місті. Про це у четвер, 30 березня, повідомляє КМВА.

«Деякі з них демонтують, частину з них переведуть у «сплячий режим», інші будуть упорядковані. Непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять новими, укріплять бліндажі, упорядкують окопи», — повідомили в КМВА.

Зазначається, що деякі блокпости приберуть із проїжджої частини або зовсім демонтують, а бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо зосередять у певних місцях, щоб у разі загрози швидко повернути у бойовий режим у найкоротші терміни.

Як заявили в КМВА, це дозволить розвантажити як проїжджу частину, так і пішохідні зони, щоб кияни могли вільно пересуватися містом. Але повністю вся система оборонних інженерних загороджень зникне лише після перемоги.

Раніше повідомлялося, що під Києвом будують фортифікаційні споруди.

Нагадаємо, Київ виключили із переліку територій можливих бойових дій.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua