У Києві планують будувати окремі підземні укриття біля деяких шкіл — КМВА

У Києві планують будувати окремі підземні укриття біля деяких шкіл - КМВА

Фото: ДСНС Більшість закладів освіти Києва забезпечені укриттями

Такі споруди розташовуватимуться на території закладу. Введення їх в роботу планується до кінця року.

Біля київських шкіл, які не мають своїх укриттів, збудують окремі підземні укриття. Про ситуацію із забезпеченнями навчальних закладів столиці укриттями повідомила пресслужба КМВА.

За інформацією військової адміністрації, на даноме етапі укриттями забезпечено 83 % дитячих садків та 91 % шкіл, 95 % закладів професійної та професійно-технічної освіти, 75 % закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Цього року заплановано облаштування укриттів додатково у 437 закладах освіти, вже завершено виконання робіт у 105 з них. 

Заклади, які не мають сховищ, укладають угоди із сусідніми об’єктами господарювання, які мають укриття з достатньою кількістю місць.

«Крім того, для декількох шкіл будуть облаштовані окремі власні підземні укриття. Це будуть пілотні проекти. Такі споруди розташовуватимуться на території закладу. Введення їх в роботу планується до кінця року,» — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 червня у Києві уламки збитих ворожих ракет пошкодили поліклініку і житловий будинок. Загинули троє людей, черед яких було двоє дітей. Вони не могли потрапити в укриття, оскільки воно було зачинене. 

Керівника поліклініки, в будівлі якої укриття було зачинене, відправили під домашній арешт. 

Зачинене укриття. Трагедія в Києві

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua