У Києві почалися стабілізаційні відключення електрики

У Києві почалися стабілізаційні відключення електрики

Фото: facebook.com/dtekkem Кияни попереджають про відключення світла

Усі споживачі електроенергії Києва поділені на три групи. Кожна відключатиметься в певний проміжок часу.

Згідно з розпорядженням НЕК Укренерго, у Києві з 7:45 середи, 26 жовтня, розпочалися стабілізаційні відключення світла. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

Оновлений спрощений графік адрес доступний за посиланням.

«Усі споживачі електроенергії Києва розділені на три групи. Кожна буде відключатися у зазначений проміжок часу. Вам не потрібно шукати адресу у списку, достатньо просто ввести її в рядок пошуку та побачити час потенційного відключення електроенергії протягом дня та тижня», — йдеться у повідомленні.

Енергетики запевняють, що намагаються робити все, щоб відключення не тривало більше чотирьох годин поспіль, але можливі складніші ситуації.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин. Однак в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнє більш тривалий час. Слідкуйте за оновленнями. Зверніть увагу: можлива невелика похибка 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами», — пояснюють енергетики.

Наголошується також, що можливі аварійні відключення.

«Крім того, трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перевантаження, пошкодження сторонніми особами тощо), з яких ви можете бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилося світло — просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб усунути аварію та повернути вам світло», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за оцінками Міненерго, окупанти пошкодили до 40% енергетичної інфраструктури.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua