У Києві понад 40 котелень забезпечені генераторами

Фото: КМДА

42 котельні "Київтеплоенерго" мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії. Столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації

Зазначається, що мова йде, насамперед, про малі квартальні котельні. Перепідключення їхнього обладнання до автономного джерела живлення дозволяє звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Одна з котелень у Києві, забезпечена генератором Фото: КМДА

"Київ, у тому числі завдячуючи міжнародним партнерам, значно зміцнив теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Тому як тільки підприємство отримує генератори у якості технічної допомоги, вони відразу направляються на теплоджерело",— каже заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Генератор, який забезпечує електроенергією одну з котелень у Києві Фото: КМДА

За його словами, після перепідключення котельні до генератора необхідно виконати повний цикл пуску її обладнання.

"Це передбачає додаткове навантаження на обладнання і на персонал, але дозволяє утримувати оселі киян в теплі",— зауважив Пантелеєв.

Одна з котелень у Києві, забезпечена генератором Фото: КМДА

Він також зазначив, що "Київтеплоенерго" наразі сформувало достатні резерви палива для забезпечення резервного живлення загальних потреб підприємства. Вибір котельні залежить від потужності отриманого генератора, кількості споживачів, соціального значення об’єктів,— йдеться у повідомленні.

Як міжнародні партнери допомагають Україні пережити проблеми з електрикою

Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія. На початку цього року два генератори високої потужності передав Тайвань.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає Україні 80 генераторів, а також кілька десятків тисяч ковдр для кімнат відпочинку Укрзалізниці.

Уряд Канади виділив 10 мільйонів доларів на закупівлю генераторів для України.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua