У Києві працює антикризовий енергетичний штаб — ДТЕК

У Києві працює антикризовий енергетичний штаб - ДТЕК

Фото: пресс-служба президента Украины Енергетики разом із владою готують ефективні рішення щодо покращення ситуації

Завдання штабу — готувати ефективні рішення щодо покращення ситуації та інформувати городян про стан справ в енергосистемі столиці.

Київська міська державна адміністрація та компанії ДТЕК таYASNO створили актикризовий енергетичний штаб, в рамках якого координують дії влади та енергетиків в умовах терористичних атак Росії на енергетичну інфраструктуру України. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Завдання штабу — готувати ефективні рішення щодо покращення ситуації та інформувати городян про стан справ в енергосистемі столиці.

«Енергетики працюють 24/7 і роблять все можливе, щоб забезпечити максимальну справедливість у питаннях відключення світла в умовах постійних терористичних атак ворога. Водночас ми просимо про допомогу киян, щоб усі відповідально підходили до зменшення навантаження на мережі при включенні світла. Це дозволить зменшити кількість аварій, а ми матимемо можливість включати світло відповідно до графіка, якщо загальна ситуація в енергосистемі дозволятиме це зробити», — заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук під час брифінгу після засідання штабу.

У свою чергу, у КМДА зазначили, що до роботи в штабі залучатимуться не лише енергетики, а й фахівці тепло-, водопостачальних підприємств, представники ОСББта ЖБК, керуючих компаній, щоб ухвалювати колегіальні рішення та мінімізувати дискомфорт для киян.

Напередодні компанії Yasno повідомили, що Київ може повернутися до стабілізаційних графіків відключень світла замість аварійних відключень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Київщині енергетиків зобов’язали вийти на графіки світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua