У Києві працюють 60% дитсадків – КМДА

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У столиці працюють 317 дитсадків – це майже 60% від загальної кількості. Їх відвідують близько 12,5 тисячі дітлахів. Про це повідомили у КМДА.

Влітку усі комунальні садочки обстежили на наявність та стан укриття. Тоді комісія визначила, що у звичному режимі можуть працювати 63% закладів дошкільної освіти.

Департамент освіти та науки міста визначив, що одночасно в дитсадку можуть перебувати стільки дітей та працівників, на скільки розраховане укриття. Там зазначили, що єдине обмеження щодо прийому дітей у садочки Києва.

"Якщо обраний батьками заклад дошкільної освіти не має можливості відновити роботу або поки не працює, батьки можуть перевести дитину до іншого садочка. Для цього необхідно створити заявку в системі електронного запису "СЕЗ ЗДО", – зазначено в повідомленні.

Що відомо

  • У Києві завершили обстеження всіх комунальних освітніх закладів на наявність укриттів. Відкрити 1 вересня рекомендували 740 шкіл та дитсадків.
  • Столична влада збільшить фінансування малокомплектних дитсадків і закладів дошкільної освіти з групами спеціального типу. Це дозволить компенсувати перебування у них дітей вимушених переселенців.
  • У Київській області відновили роботу 675 закладів дошкільної освіти. Із них 602 заклади комунальної та 73 – приватної форм власності. Працюють в очному, змішаному форматах та дистанційно.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua