У Києві працюватиме Маріупольський ліцей

Маріупольський міський ліцей / Facebook

Маріупольський ліцей працюватиме в Києві. Депутати Київради під час засідання ухвалили рішення про створення в столиці Маріупольського міського ліцею. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, станом на 1 вересня в ліцеї навчаються 270 учнів. Із них майже 60 школярів хочуть навчатися в очному форматі та проживати в пансіоні.

"Оболонська райдержадміністрація запропонувала для розміщення Маріупольського ліцею один поверх спеціальної школи № 4, що в Пущі-Водиці. Створення і функціонування в столиці цього закладу – це наша підтримка і допомога мужнім мешканцям Маріуполя", — сказав Віталій Кличко.

Що відомо

  • Перше вересня в Маріуполі не відбулося. Окупанти не відкрили школи. Лише першокласники та одинадцятикласники прийшли до шкіл на класну годину.
  • 12 вересня в окупованому Росією Маріуполі в школах для учнів 5-11 класів проведуть окремий урок, де навчатимуть патріотизму.
  • На тимчасом окупованих територіях діти будуть навчатись під озброєним конвоєм.
  • У Маріуполі російські окупанти планують з нового навчального року повністю русифікувати навчання в окупованому місті, впровадивши свої стандарти.
  • Окупанти планують відкрити у Маріуполі чотири школи та викладатимуть лише три предмети.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua