У Києві презентували виставковий проєкт «Маріуполь Нескорений»

Експонат виставки «Маріуполь Нескорений» Фото: КМДА

У Київській міській галереї мистецтв "Лавра" відкрився виставковий проєкт "Маріуполь Нескорений". Подія присвячена святкуванню Дня Незалежності України. Виставка триватиме до 21 вересня.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступницю голови КМДА Ганну Старостенко.

Виставка «Маріуполь Нескорений» Фото: КМДА

"Ми віримо в те, що Маріуполь буде деокуповано, як і Херсон. Маріуполь залишається символом українського спротиву російській навалі. Але місто — це перш за все його люди, і сьогодні маріупольські митці демонструють світу свою нескореність та незламність",— каже Старостенко.

Відвідувачі виставки «Маріуполь Нескорений» Фото: КМДА

За її словами, виставковий проєкт"«Маріуполь Нескорений" виник у 2022 році, як прояв підтримки Маріуполя українськими художниками та митцями з усього світу. За рік існування виставка побувала в Латвії, Литві, Польщі та Німеччині.

Відвідувачка виставки «Маріуполь Нескорений» Фото: КМДА

Зазначається, що у галереї представлені роботи українських та іноземних художників. На їхньому фоні відбуватимуться різні мистецькі події. Зокрема:

  • 29 серпня о 19:00 — концерт камерного оркестру "Ренесанс" Маріупольської філармонії
  • 31 серпня — поетична імпреза "Тримаємось разом", театр авторської п'єси "Conception"
  • 5 вересня — поетичний виступ маріупольських авторів "Метаміста"
  • 9 вересня — вистава "Обличчя кольору війна", театр авторської п'єси "Conception"
  • 14 вересня — вистава "Життя переселенське", театр авторської п'єси "Conception".

Що відомо про цьогорічне відзначення державних свят

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони допускають можливість провокацій РФ на День Незалежності України і закликають українців не нехтувати власною безпекою.

У Києві з міркувань безпеки не буде масових святкувань з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності. Міський голова Віталій Кличко видав окреме доручення своїм заступникам та керівникам районів не погоджувати проведення недержавних масових заходів 23 та 24 серпня. Заборона стосується проведення релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних чи інших заходів.

На Хрещатику в Києві відбудеться "парад" знищеної російської техніки. На центральній вулиці столиці 21 серпня почали встановлювати спалені танки, бронемашини, залишки ракет.

У Києві Хрещатик перекриють для транспорту на вісім днів.

У Музеї історії Києва відкрилася масштабна виставка "Моя історія. 32 роки Незалежності". Серед експонатів: арт-об’єкти українських митців сучасності та колекція українських монет і марок.

До Дня Незалежності для дітей пройде ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?". До участі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з нашої держави та української діаспори різних країн світу. Прийом конкурсних робіт триває до 24 серпня включно.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua