У Києві приберуть частину блокпостів — КМВА

У Києві приберуть частину блокпостів - КМВА

Фото: УНИАН

Окремі блокпости залишать у «сплячому» режимі, а деякі, навпаки, укріплять та оновлять, розповів Сергій Попко.

Частину блокпостів у Києві приберуть, частину переведуть у «сплячий» режим. Водночас ще одну частину блокпостів — оновлять та укріплять. Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА) на своєму Telegram-каналі у вівторок, 14 березня.

«Деякі блокпости та інженерні споруди залишаться функціонувати; частина інженерних загороджень перейде в «сплячий» режим; інші інженерні загородження будуть повністю демонтовані», — розповів керівник КМВА Сергій Попко.

За його словами, інженерні споруди, які й надалі мають виконувати свою безпечну функцію для столиці, залишать та вдосконалять. Непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові, бліндажі укріплять, а окопи впорядкують.

Частина інших інженерних загороджень залишиться існувати в «сплячому» режимі. Блокпости приберуть із проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо залишать у певних місцях, щоб у разі виникнення загрози для столиці оперативно привести загородження у бойовий режим.

Решту систем інженерних загороджень Києва, в яких зараз немає потреби, демонтують.

У КМВА пояснили, що нині пряма загроза бойових дій у Києві — мінімальна, а оптимізація мережі загороджень зробить Київ комфортнішим для мешканців.

Попко, натомість, наголосив, що війна в Україні триває, і повністю воєнну загрозу з північного напрямку ніхто не знімав.

Нагадаємо, вночі 9 березня війська РФ здійснили чергову масовану повітряну атаку на Україну. У Києві на той момент було зафіксовано влучення в об’єкт інфраструктури.

Сили оборони Києва розпочали планові навчання

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua