У Києві припинять роботу наземного електротранспорту — Кличко

У Києві припиняють роботу наземного електротранспорту. Фото: Київпастранс/Facebook

У Києві через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці — трамваїв та тролейбусів буде припинена. На всіх маршрутах наземного електротранспорту відтепер курсуватимуть автобуси.

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.

Аби забезпечити перевезення киян на маршрутах, де їздили трамваї і тролейбуси, ми випустили 222 автобуси. Це додаткових 38 автобусних маршрутів на заміну тролейбусам. Та 17 – на заміну трамваїв",— каже Кличко

За його словами, загалом сьогодні на 126 автобусних маршрутах міста працюють 440 автобусів. Це — весь рухомий склад автобусів, що є в автопарках Києва. Також перевезення забезпечують і приватні перевізники — на 98 маршрутах працюють загалом 846 автобусів.

Мер нагадав, що пересуватися містом можна на метро. Наразі відкриті 50 станцій із 52. Дві станції — "Гідропарк" і "Дніпро" — тимчасово закриті.

Що відомо про зміни руху електротранспорту Києва

20 жовтня по всій території України через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів запровадили обмеження на користування електроенергією. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, у четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в Києві на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси.

У понеділок, 31 жовтня, у Києві на деяких тролейбусних і трамвайних маршрутах знову курсували автобуси. Це було пов'язано зі знеструмленням у місті після атаки росіян на енергооб'єкти.

Після російських атак на енергетичну інфраструктуру 16 грудня у Києві того дня не їздили поїзди метро. 17 грудня додатково запустили автобуси, які дублювали трамвайні маршрути і схеми маршрутів метро.

У разі надзвичайної ситуації через тривалу відсутність електроенергії у Києві працюватимуть об'єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров'я і соціальної сфери. Метро не працюватиме, замість поїздів метро їздитимуть автобуси. Про це розповів заступник Київського міського голоси Володимир Бондаренко.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua