У Києві продовжили час ремонту Паркової дороги

Оновлення дорожнього покриття на одній із вулиць Києва. Фото: «Київавтодор»/Facebook

У Києві ремонтні роботи на Парковій дорозі, де частково обмежено рух транспорту, продовжені до 10 серпня. Покриття оновлюють на ділянці від будинку № 3/5 до Дніпровського узвозу.

Про це інформує Київська міськдержадміністрація з посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Дорожники запевняють, що основні ремонтні роботи виконують у нічний час, щоб менше впливати на трафік.

Масштабний ремонт на Парковій дорозі почали наприкінці червня. Часткове обмеження руху транспорту планували скасувати після 25 липня. Через появу заторів на автошляхах між правим і лівим берегами Дніпра влада столиці ухвалила рішення, що на Парковій дорозі та Дніпровському узвозі ремонтуватимуть дорогу лише в нічний час, а вдень транспорт їздитиме вільно.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

У столиці триває капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. Нині дорожники почали роботи на ділянці від вул. Приозерної до вул. Набережно-Рибальської.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

На вулиці Щусєва в Шевченківському районі дорожники облаштували смугу для громадського транспорту. Її протяжність 2,4 км в обох напрямках. Смуга дасть змогу громадському транспорту уникати заторів та пришвидшить рух автобусів і тролейбусів.

У тунелі на Севастопольській площі з 27 липня до 27 серпня частково обмежать рух транспорту – дорожники ремонтуватимуть асфальтове покриття.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua