У Києві продовжили термін подачі заявок для енергоефективної програми «70/30»

Фото: УНІАН

У Києві продовжили на місяць прийом заявок для енергоефективної програми "70/30". Їх прийматимуть до 1 лютого. Про це повідомляє КМДА.

Програма дає змогу мешканцям житлових будинків, у яких створені ОСББ та ЖБК, збільшити їх енергоефективність. У подальшому це вплине на вартість комунальних послуг. Програма реалізується завдяки співфінансуванню: 30% оплачують мешканці, а 70% – міський бюджет.

Проєкти-переможці конкурсу 2022 року, роботи яких не були розпочаті, виконуватимуть у 2023 році.

Прийом проєктів для участі в конкурсі здійснюють фахівці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури. Записатися для подання проєктної пропозиції можна за телефоном: (044) 279-81-86.

"До розгляду приймають тільки ті проєкти, які мають повний комплект документів. У разі відсутності будь-якого документу з переліку, проєкт не приймається до розгляду і повертається представнику ОСББ/ЖБК", — зазначено в повідомленні.

Що відомо

КМДА приймала заявки для участі у міській конкурсній програмі енергоефективних проєктів "70/30" з 28 листопада до 28 грудня.

21 жовтня 2021 року Верховна рада на позачерговому засіданні підтримала у другому читанні проєкт закону енергетичну ефективність. Документ, зокрема, встановлює норми моніторингу енергетичної ефективності та термомодернізації будівель.

У листопаді 2022 року Київрада ухвалила рішення про те, що столичні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зможуть купувати генератори для власних потреб, а місцева влада компенсуватиме 75% витрат.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії у жовтні та листопаді, близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua