У Києві ситуація з електрикою покращується. Але досі діють екстрені відключення — Yasno

Київ без світла, 23 листопада. Фото: AP

У Києві ситуація з забезпеченням електроенергії покращується, утім досі застосуються екстрені відключення. Є проблеми на лівому березі столиці, де триває ремонт одного з комунальних об'єктів генерації. Про це повідомив генеральний директор енергопостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко.

Загалом, за його словами, станом на вечір 7 грудня у Києві забезпечується 70% потреб житлових будинків. Натомість на лівобережжі столиці побутові клієнти отримують лише лише 30% від своїх потреб.

"Тому що до сих пір ведеться ремонт одного із комунальних об'єктів генерації. А мережі від інших джерел генерації перевантажені і не можуть передати достатньо енергії на лівобережні райони. На жаль, поки терміни відновлення нам не відомі", — зазначив Коваленко.

Також, за його словами, у електромережі столиці зафіксовані локальні аварії. Серед причин — не спрацьовує автоматика у трансформаторних підстанціях. Окрім того, система не витримує постійних ввімкнень і вимкнень.

Що відомо

  • ДТЕК "Київські електромережі" додав до графіку вимкнень електроенергії ще 454 житлові будинки Києва, які раніше не підпадали під відключення. Їх власноруч відключатимуть балансоутримувачі.
  • Дефіцит потужності в енергосистемі буде зберігатися й надалі, а зараз він становить 19% від прогнозного споживання. Загалом внаслідок ударів пошкоджено 35% ключових об'єктів магістральних мереж, повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
  • Російські військові 5 грудня завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України.
  • У Київській, Вінницькій та Одеській областях зафіксовані влучання в енергооб'єкти. Внаслідок цього Сумська область повністю залишилася без електропостачання. В Одесі ж після вибухів знеструмленими лишилися всі насосні станції та резервні лінії. Водопостачання відсутнє скрізь у місті. А в Києві метрополітен перевели в обмежений режим роботи.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua