У Києві судитимуть лікаря-акушера, з вини якого померло немовля

Фото ілюстративне/УНІАН

Ювенальні прокурори столичної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо лікаря-акушера-гінеколога однієї з приватних клінік на Оболоні, через недбалість якого померло новонароджене немовля.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Під час досудового розслідування було встановлено, що у травні 2020 року під час ведення пологів 32-річної породіллі лікар-акушер-гінеколог неправильно оцінив дані КТГ-моніторингу плоду та несвоєчасно ухвалив рішення про проведення операції кесаревого розтину.

Через це новонароджена дитина отримала незворотні зміни у центральній нервовій системі і через 55 днів померла.

"Висновком комплексної судово-медичної експертизи підтверджено причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти. Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст.140 КК України – неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому", — йдеться у повідомленні.

Тепер лікарю загрожує три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Що відомо

  • На Рівненщині 55-річного лікаря підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що призвело до смерті хворої пацієнтки. Лікарю офіційно повідомили про підозру
  • Два роки іванофранківка Олександра Клюба намагалася отримати висновок медико-соціальної експертизи про інвалідність, який врешті отримала 2 червня 2022 року. Жінка подаватиме до суду на медустанову через попереднє відхилення рішення. Також у суді триває ще один розгляд справи Олександри Клюби про лікарську недбалість.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua