У Києві попрощалися з Тарасом Матвіївим
/ 24 ОМБр Короля Данила
У Києві на Майдані Незалежності зранку 14 липня попращилися з Тарасом Матвіївим. Також прощальна церемонія з загиблим героєм пройшла у Львові, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Тарас Матвіїв загинув 10 липня на Донбасі, рятуючи з обстріляного бліндажа своїх побратимів.
Про прощання з українським військовим у Києві повідомляє 24 канал.
Важливо На Донбасі загинув Тарас Матвіїв – засновник Пошукової ініціативи Майдану
Прощання з загиблим українським військовим у Києві
На прощання з Тарасом Матвіївим у столиці прийшло кілька сотень людей. На початку церемонії стало відомо, що воїн посмертно отримав нове військове звання – лейтенанта.
Напередодні Президент України також нагородив Тараса званням Героя України. Нагороду передали батьку хлопця під час прощання в Києві.
Побратими Тараса Матвіїва попрощалися з ним ще 13 липня. Після прощання у столиці тіло загиблого військового повезуть на рідну для нього Львівщину.
Прощання з Тарасом Матвіївим у Києві: дивіться фото (Укрінформ)
Прощальна церемонія у Львові
Ввечері 14 липня у Львові попрощалися із загиблим на Донбасі офіцером Збройних сил Тарасом Матвіївим. Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, від громади міста з Героєм попрощався міський голова Андрій Садовий.
Прощальна церемонія пройшла в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Поховання військового пройде у Жидачові вже 15 липня.
Прощання з Тарасом Матвіївим у Львові: фото пресслужба ЛМР
Що відомо про Тараса Матвіїва
- Він родом із Жидачівського району Львівської області. Йому було всього 30 років.
- У 2011 Тарас Матвіїв закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
- Далі працював кореспондентом ТРК «Ера» з 2011 по 2012 роки. Згодом – журналістом телеканалу TVi (з 2012 по 2013 роки).
- Матвіїв також був блогером у низці видань, зокрема, «Дивись.Інфо», LB.ua, «Львівська мануфактура новин».
- Він – активний учасник Революції Гідності, був у 3-тій сотні Самооборони Майдану. також воїн був засновником «Пошукової ініціативи Майдану» – організації, яка однією з перших почала шукати зниклих революціонерів.
- У 2015 – пішов добровольцем в Окрему добровольчу роту «Карпатська Січ», воював у Пісках.
- З 2015 року став депутатом Жидачівської райради 7 скликання, від «Української Галицької партії». З 2019 проходив службу за контрактом у 24-ій бригаді.
- Після смерті воїна у нього залишились батьки.