У Києві та області досі діє екстрене відключення електроенергії

Фото: Уніан

У середу, 28 грудня, у Києві та області досі діє екстрене вимкнення електроенергії. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Зазначається, що графіки стабілізаційних відключень, які складені раніше, наразі не діють.

"Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації",— йдеться у повідомленні.

Перевірити наявність поточних відключень можна за посиланням.

Що відомо про відключення електроенергії у Києві та області

У Києві та області у вівторок, 27 грудня, відбуваються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень, складені раніше, наразі не діють

Станом на 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діють аварійні відключення електроенергії.

На Різдво українці були зі світлом, повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

Як повідомили в НЕК "Укренерго", станом на 24 грудня найскладніша ситуація зі світлом була у Києві та Київській області, через наслідки атаки дронів 19 грудня, та на сході та півдні країни, де Росія завдавала нових артилерійських ударів по прифронтовим районам.

23 грудня мер Києва Віталій Кличко поінформував, що ситуація з електроенергією в країні і в Києві, зокрема, залишається складною. "У першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки та воєнні шпиталі", — сказав Кличко.

21 грудня гендиректор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що у Києві зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням в Україні, при цьому найбільшу проблему становить не генерація електроенергії, а її розподілення через пошкодження 60% трансформаторних підстанцій.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua