У Києві та області досі застосовують екстрені відключення світла

Фото: УНІАН

У Києві у середу, 21 грудня, через атаки військ РФ на об'єкти критичної інфраструктури діють запроваджені раніше екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень не діють. Така ж ситуація і в Київській області. Про це повідомили в компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і "Київській регіональні електромережі".

Як пояснили енергетики, екстрені відключення світла у регіоні — це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. До стабілізаційних графіків повернутися поки не вдається.

Громадян закликають набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики запевняють, що роблять усе можливе, щоб виправити ситуацію і повернути світло в оселі мешканців.

Що відомо аварійні виключення електроенергії внаслідок масованих атак РФ

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних вимкнень не діють.

У Києві 16 грудня внаслідок ракетної атаки Росії сталися вибухи у Деснянському, Дніпровському та Голосіївському районах, повідомив міський голова Віталій Кличко. Рух поїздів метрополітену зупинено на всіх гілках. Також через ракетну атаку РФ запроваджуються екстрені відключення світла. В усіх районах були перебої з водо- та теплопостачанням.

Внаслідок ракетних обстрілів з боку Російської Федерації електроенергетичної інфраструктури України відбулася втрата понад 50% споживання Об'єднаної енергетичної системи України, повідомили в "Укренерго". Відповідно до Кодексу системи передачі, це визначає настання режиму системної аварії.

Через влучання російських ракет в енергооб’єкти в декількох областях в Україні вводяться аварійні відключення світла.

Ввечері в "Укренерго" повідомили скасували дію надзвичайної ситуації в енергосистемі України, яку запровадили через масовану атаку РФ 16 грудня.

Станом на 20 грудня у Києві протягом дня без електроенергії залишалися близько 1,1 мільйона споживачів. Потужність електросистеми на 50% менша за необхідну. Про це повідомив гендиректор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua