У Києві та області пройдуть військові навчання

КИЇВ. 23 травня. УНН. У Києві та області з 23 по 25 травня за участі підрозділів угруповання сил та засобів оборони Києва пройдуть військові навчання. Громадян закликають не повідомляти у соціальних мережах про переміщення техніки та особового складу, інформує УНН з посиланням на сторінку Сухопутних військ ЗСУ у Telegram.

Деталі

Зазначається, що у ході тренування відбудуться практичні дії із залученням особового складу, штатної військової техніки та озброєння. Мета заходу — нарощування бойових спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції.

Цитата

«У зв’язку з проведенням навчань буде здійснюватися переміщення особового складу та рух важкої техніки. Просимо громадян зберігати спокій та не повідомляти у соціальних мережах про переміщення техніки та особового складу», — наголосили у Сухопутних військах.

Нагадаємо

Заступник міністра оборони України Олександр Павлюк наприкінці березня повідомив про те, що новобранці Збройних Сил України пройшли навчання дій у патрулі. Навчання проходило у Великій Британії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua