У Києві та області знову екстрені відключення світла

Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Надвечір 18 листопада у Києві та області знову повертаються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

До такого кроку енергетики змушені вдатися на вимогу НЕК "Укренерго", щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Споживачів закликають із розумінням поставитися до ситуації. Енергетики країни роблять усе можливе, щоб виправити ситуацію, поінформували у ДТЕК.

У КМДА нагадали, що під час вимкнень світла електросирени не працюють. Інформацію про повітряну тривогу та відбій можна знайти у застосунку "Київ Цифровий", на Telegram-каналі КМДА, а також на хвилях радіо "Київ" 98 FM або "Українське радіо" 105 FM.

Що відомо

  • Зранку 18 листопада Київ та область повернулися до стабілізаційних відключень світла за графіком. Утім через пошкодження енергетичної інфраструктури можливі екстрені вимкнення.
  • 7 листопада через масштабні пошкодження енергооб'єктів без світла перебували до 40% споживачів. В окремих районах світло може бути відсутнє по кілька днів, повідомив директор компанії "ДТЕК" Дмитро Сахарук.
  • Внаслідок атак Росії близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено. 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Майже по всій Україні запроваджують графіки погодинного відключення електроенергії. Це необхідно для стабілізації енергосистеми. Водночас Міненерго доручило проінспектувати графіки відключення електроенергії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua