У Києві триває акція «Таємний Поштарик»: за «світлі» побажання підготували подарунки

Фото: УНІАН

Кияни відправили вже більше 50 тисяч таємних поштівок через міський застосунок "Київ Цифровий" у святковому сервісі "Таємний поштарик". До акції приєдналась енергопостачальна компанія YASNO, яка підготувала для учасників енергоефективні подарунки.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Оленич.

За його словами, представники YASNO підготували 50 енергоефективних подарункових наборів, які можна отримати, побажавши у своїх листівках світла. Один набір містить річний запас LED-ламп різних видів, а також "розумні" розетки, які дозволяють запрограмувати ввімкнення чи вимкнення електроприладів у потрібний час.

Щоб долучитись до розіграшу від YASNO, необхідно у застосунку "Київ Цифровий" натиснути в сервісах: Таємний поштарик ⟶ Створити поштівку. У тексті привітання обов’язково використати одне зі слів: "світло" або "ясно". Розіграш подарунків від YASNO "Київ Цифровий" проведе 16 січня.

За умовами акції кожен містянин може створювати до 10 поштівок щодня. Привітання перевіряють модератори, аби тексти не мали порушень законодавства України. Після модерації за принципом "Таємного Санти" поштівки надходять випадковим користувачам. Кожне привітання унікальне.

"Таємний поштарик" триватиме до 14 січня. Також усі користувачі, які поділяться поштівками в соцмережах та вкажуть хештег #kyivdigital, візьмуть участь у розіграші 25 "торбинок світла", що містять світловідбивний шопер, флікер і ліхтарик.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У грудні в додатку запустили святковий сервіс – "Таємний поштарик". Його створили, аби об’єднати киян і додати підтримки кожному на свята.

Оновлений "Київ Цифровий" із сервісом "Таємного поштарика" можна завантажити в App Store або Google Play.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua