У Києві в автобусах тепер можна оплатити проїзд банківською картою — Кличко

Фото: з Телеграм-каналу Віталія Кличка

Із 15 жовтня в наземному комунальному громадському транспорті столиці розпочали підключення маршрутів, на яких можна буде розрахуватися за проїзд банківською карткою. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або гаджет з функцією безконтактної оплати до валідатора. Підтвердженням роботи системи на тому чи іншому маршруті є фірмові наліпки на валідаторах”, — пояснив Кличко.

За його словами, сервіс дозволяє користуватися також і застосунком Київ Цифровий, і карткою киянина. Вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою — 8 гривень.

Якщо людина має право на безкоштовний проїзд, на то на її Картці Киянина повинна бути підключена та активована відповідна пільга.

Оплата проїзду банківською карткою вже доступна в автобусах за маршрутами: 6, 21, 41, 46, 50, 59, 61, 70, 73, 79, 98, 99, 101, 102, 103, 114.

Упродовж двох-трьох наступних тижнів система працюватиме вже на всіх маршрутах та всіх видах комунального наземного громадського транспорту, зазначив Кличко.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua