У Києві в організатора наркобізнесу вилучили кокаїн на $200 тисяч

У Києві в організатора наркобізнесу вилучили кокаїн на $200 тисяч

Фото: facebook.com/SecurSerUkraine У Києві викрили наркоторговців великої руки

«Товар» реалізовували за допомогою автомобілів преміум-класу Lexus та BMW, в яких дозволяли «клієнтам» вживати придбаний кокаїн.

              Уродженець Закарпатської області, який має громадянство Угорщини, з листопада 2019 року організував і очолив наркобізнес, до складу якого залучив ще трьох українців. Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури у середу, 8 березня.   Зазначається, що організатор підшукував осіб, у яких учасники організованої групи здійснювали закупівлю кокаїну, координував дії наркодилерів, налагоджував їхні контакти з клієнтами, визначав кількість та суму грошових коштів, які необхідно одержати за збут наркотичного засобу.    Також він розробив і запровадив систему штрафів за неналежне виконання функцій підлеглими учасниками організованої групи.   Своєю чергою, інші учасники організованої групи, діючи відповідно до розробленого злочинного плану, реалізовували «товар» на території Києва, використовуючи водночас автомобілі преміум-класу Lexus та BMW, в яких дозволяли «клієнтам» вживати придбаний кокаїн.    

У Києві в організатора наркобізнесу вилучили кокаїн на $200 тисяч

Фото: Київська міська прокуратура       Вилучено понад один кілограм кокаїну, грошові кошти у сумі 10 тисяч доларів та 20 тисяч гривень, мобільні телефони, банківські картки, записи, два автомобілі: Lexus та BMW. У організатора вилучено автомобіль марки Mersedes-AMG GT, вартість якого становить 200 тисяч доларів. На вилучене майно накладено арешт. Загальна вартість вилучених наркотиків становить близько 200 тисяч доларів.   Організатору наркобізнесу загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.   Нагадаємо, раніше в Одеській області затримали наркодилера, який шукав клієнтів серед військових.   Правоохоронці перехопили найбільший в історії вантаж наркотиків      

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua